Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Państwo (bądź osoba trzecia, wskazana przez Państwa, inna niż przewoźnik) otrzymali przesyłkę z zamówionymi rzeczami.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub e-mailem). Na oświadczeniu winny znajdować się Państwa nazwisko, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, Państwa numer telefonu oraz adres e-mail.

Proponujemy by skorzystali Państwo z formularza odstąpienia od umowy zamieszczonego na naszej stronie internetowej — zob. FORMULARZ.


Oświadczenie w formie pisemnej należy wysłać na adres:
Oficyna Wydawnicza „Rewasz”, ul. Warszawska 55, 05-820 Piastów.
Oświadczenie w formie e-mail należy wysłać na adres:
reklamacje@rewasz.com.pl

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Proszę przekazać nam rzecz osobiście albo kurierem lub pocztą na adres REWASZ, ul. Warszawska 55, 05-820 Piastów. Można też skorzystać z paczkomatu InPost (nasz paczkomat to PRU02M, ul. Studzienna 8A, 05-800 Pruszków, mail: rewasz@rewasz.com.pl, tel. 601 396 220). Proszę odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.